Již v několika stovkách škol a mateřských školek jsme se podíleli na vývoji vzdělávacích, dekoračních, ale i zábavných prvků. Snažíme se, ve spolupráci s pedagogy, podněcovat zájem žáků o učební látku, usnadnit a zpříjemnit jim vstřebávání základních znalostí a poskytnout zábavu o přestávkách a volném času.

Naši zákazníci se stávají našimi partnery. Zakázka pro nás nekončí dodáním objednaných produktů. Snažíme se být zástupcům škol nadále po ruce a spolupracovat na vývoji řady produktů, které posunou design školy na ještě vyšší úroveň a pomohou jí být výjimečnou.

Designové, zábavné i vzdělávací prvky pocházející z dílny našich grafiků se staly základním doplňkem vstupů, chodeb, zdí, schodů, dveří i učeben řady škol a mateřských školek po celé České republice a na Slovensku. Svým klientům se snažíme dodávat pouze vysoce kvalitní produkty za co možná nejpříznivější cenu.