Dekorácie | Zábava | Vzdelávanie

sledujte nás na facebooku

i na instagramu

O nás

Naši grafici neustále pracujú na tých najzaujímavejších, najzábavnejších, ale aj bláznivých dizajnoch, ktoré vyzdobia priestory škôl a škôlok. Koniec koncov inšpirujú nás deti, ale aj ich učitelia … „Chceli by sme, aby dvere našej triedy vyzerali ako v čarodejníckej škole!“ Prečo nie? Môžete ich mať! Tu sú!

Celý náš tím má rád výzvy. Tešíme sa na každý nový projekt, nové nápady. Napĺňa nás vytvárať originálne výzdoby, pomôcky a zábavné prvky, ktoré urobia žiakom i pedagogickému zboru radosť! Skúste to s nami aj vy!

Chcete maxiškolu?

Už v niekoľkých desiatkach škôl a škôlok sme sa podieľali na vývoji dekoračných, vzdelávacích, ale aj zábavných prvkov. Snažíme sa, v spolupráci s učiteľmi, podnecovať záujem žiakov o učebnú látku, uľahčiť a spríjemniť im osvojovanie si základných znalostí a poskytnúť zábavu cez prestávky a vo voľnom čase.

Naši zákazníci sa stávajú našimi partnermi. Objednávka  pre nás nekončí dodaním žiadaných produktov. Snažíme sa byť zástupcom škôl naďalej nápomocní a spolupracovať na vývoji produktov, ktoré posunú dizajn školy na ešte vyššiu úroveň a pomôžu jej byť výnimočnou.

Dizajnové, zábavné i vzdelávacie prvky pochádzajúce z dielne našich grafikov, sa stali základným doplnkom vstupov, chodieb, stien, schodov, dverí i tried mnohých  škôl a škôlok po celej Českej republike a na Slovensku. Svojim klientom sa snažíme dodávať len vysoko kvalitné produkty za čo možno najpriaznivejšiu cenu.

Kontakt: habeova@maxi-media.cz; tel: 00 420 774 620 242

+420 774 620 242
  habeova@maxi-media.cz

Sledujte tiež našu ďalšiu prácu:
  www.MAXI-media.cz
  www.MAXIskolka.sk
  www.MAXIterm.sk

MAXI Media s.r.o.

Západní 375 417 61 Bystřany IČ: 28674804 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 26374.

error: Obsah je chráněn !!